Наша адреса-35700, Рівненська обл. м. Здолбунів, вул.Шкільна 44б.  інфо: (093) 7561700, (067) 5966388                              
Меню сайту
погода


Наше опитуванняПартнери
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 13.08.2020, 20:00

Головна » 2015 » Липень » 10 » Молдова, яку я люблю! Moldova Vine Day
15:57
Молдова, яку я люблю! Moldova Vine Day
Відвідайте один із найколоритніших фестивалів під час туру:
тур 2.10.2015 - Moldova Vine Day (детальніше у розділі "Додаткова інформація")
День 1

8:00 -  виїзд зі Львова. Переїзд в Кам'янець-Подільський.

Можливість долучитись до групи в Тернополі (11:00), Кам'янці Подільському (14:00)

14:00 - екскурсія містом Кам'янець-Подільський.Це фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.

 Вільний час. 

18:00 -  переїзд в Молдову.

Перетин кордону.

Ночівля на території Молдови.

День 2

8:00 - сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в Кишенів.

12:00 - оглядова екскурсія по Кишеневі.

Маршрут екскурсії прокладений через найкрасивіші пам'ятки старого міста Кишинева, які побудовані з черепашнику, природного приданого, що залишився від Сарматського моря. Найстарша церква міста, Різдва Богородиці, позначить місце народження столиці Молдови, житлові та адміністративні будівлі розкажуть довгу історію міста і покажуть стиль XIX і XX століть - дітища знаменитих архітекторів: А.І.Бернардацці і А. Щусєва. Побут і культуру країни в цілому можна побачити при відвідуванні Національного музею етнографії. А в теплу пору року є можливість в центрі міста присісти на лаву під віковим деревом старого парку і згадати вірші Олександра Сергійовича Пушкіна, який побував у Кишиневі і полюбив його всією душею.

15:00 - вільний час на фестивалі вина!!!

Пропонуємо відвідати екскурсії:

Винні Підвали "CRICOVA" по праву є перлиною молдовського виноробства. У знаменитих вапняних кріковських штольнях, під дбайливою опікою виноробів зберігаються і витримуються відмінні молдавські вина. Білі - тонкі, витончені і ніжні, червоні - ненав'язливо терпкі, ароматні, трохи напористі. І всі вони дуже смачні і досить своєрідні, що підтверджено дощем міжнародних призів і різних нагород. З року в рік вправні винороби поповнюють знамениту кріковську винотеку, в якій зберігаються старовинні вина з усього світу. Вони безцінні. Тому відвідування кріковських дегустаційних залів - це не тільки насолода неповторною аурою кріковських підземель, а й справжня подорож в країну вин.

 «Слідами Олександра Сергійовича Пушкіна». Великий російський поет впав у царську немилість, але завдяки його вірним друзям заслання, куди відправив його Російський Імператор, закинула його в південні краї під спостереження Генерала Інзова. Незважаючи на свою пустотливю поведінку, він гаряче полюбив і свого суворого спостерігача, і бессарабські простори. За ним він подорожував чимало, а в деяких місцях залишив глибший слід. Це і численні будівлі Кишинева, в яких він часто гостював у знатних осіб; це і бендерська фортеця, яка дихала турецьким духом, чим дуже цікавився письменник; це і молдавські лісу, де сталася зустріч з циганським табором, що послужила ідеєю написання відомої поеми «Цигани». У ході екскурсії можна відвідати будиночок-музей Пушкіна в Кишиневі, в якому, як доведено було, проживав письменник короткий час, і заміську садибу Генерала Ралі в селі Долна, де Олександр Сергійович гостював теплим літом і спілкувався з циганами.

День 3

8.00 - сніданок.

Вільний день в Кишиневі. Продовження фестивалю.

9:00 - виїзна екскурсія в Старий Орхей.

Це музей-заповідник під відкритим небом, поетично званий «Молдавської Троєю». Заповідник розташований на мисі Пештере, в скелястому ущелині річки Реут, що досягає більше 150-200 м глибини. Він являє собою справжню природну фортецю, заселену з найдавніших часів.

Повернення в Кишинів.

Вільний час.

Пропонуємо відвідати екскурсії:

Монастир Кепріяна - оазис спокою і миру. Кепріянскій монастир, розташований недалеко від містечка Стрешени, являє собою архітектурний комплекс, який включає: Церкву Успіння Богородиці (1429), Церкву Святого Миколая (1840) і Церкву Святого Георгія (1903). Цей монастир перебував під опікою ряду молдавських господарів: Олександра Доброго, Штефана Великого та Святого, Петра Рареша та Олександра Лепушняна. Недалеко від монастиря, в лісі росте дуб, який місцеві жителі називають Дубом Штефана Великого та Святого. У цього дуба господар відпочивав після однієї з битв. Кепріян - живий пам'ятник віри, стіни якого зберігають далекі легенди створення храму і цілу історичну епоху розвитку молдавського народу ...

Ночівля.

День 4

8.00 - сніданок. Виселення з готелю.

Вільний часв Кишиневі. Продовження та закриття фестивалю.

Пропонуємо відвідати екскурсії:

Екскурсія в Придністров'я.

24 роки після розпаду СРСР. Через багато років на цьому маленькому ділянці землі збереглися деякі принципи Радянського Союзу, також тут всі написи збереглися російською мовою і можна бачити безліч будівель і споруд будівель минулого сторіччя. Але час іде і багато чого змінюється. Тому сьогодні великі міста живуть повноцінним сучасним життям. Це невизнана держава, не існує офіційно, але називається Придністров'ям (Трансністрія). Країна, як і будь-яка інша зі своїми кордонами, історією і війною 1992 р., яка не принесла нічого крім страждань і болю.Сьогодні на території міста Бендери можна відвідати фортецю 16 століття, яка була побудована турками як тільки вони заволоділи цією територією. З 2008 року вона вперше почала приймати туристів і розповідати свою історію. У Тирасполі можна побачити новий спортивний комплекс, побудований за всіма європейськими стандартами. А також можна відвідати фірмовий магазин вино-коньячного заводу KVINT, щоб відвезти додому промінчик молдавського сонця у скляній пляшці.

21.00 – виїзд з Кишинева. Нічний переїзд до Львова.

 

День 5
Можливість завершити тур в Кам'янці Подільському (4:00), Тернополі (6:00).
Прибуття до Львова орієнтовно 9:00
 
Вартість туру:
 

  Дорослі  

  Діти до 12 років  

  1650грн

      1500грн

 
У вартість включено
  • проживання в готелі 2 * - 3 *; 
  • хачування - сніданки
  • проїзд по маршруту автобусом туристичного класу; 
  • екскурсійне обслуговування згідно програми; 
  • супровід представника компанії; 
  • страховка (групова);

Додатково оплачується:

• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• факультатівні екскурсії, рекомендовані програми; 
• проїзд в громадському транспорті 
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

Додаткова інформація

Документи:

Діючий закордонний паспорт.

Шановні Туристи, для замовлення туру  просим Вас, мати при Собі Український паспорт або копію документа.

Для громадян України віза в Молдову НЕ ПОТРІБНА!

Важливо:

• Доплата за одномісне размещения + 1000 грн.
• Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в трімісніх номерах, де третє ліжко може бути додаткове ліжко, диван або евророзкладачка;
• Для туристів, які бажають подорожувати на місцях в останьому ряді автобусу (спинка сидіння не відкідається) надається знижка - 3%. Кількість місць обмеже (4 - 5місць) та їх нумерація може змінюватіся в залежності від конфігурації автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 15 осіб;
• Компанія залішає за собою право змінюваті кількість, порядок і час екскурсій або замінюваті їх на рівноцінні або класом вище;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі надходження заявок и вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус проводитися згідно підтвердженім місцях;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна ГОТЕЛЮ або автобуса;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.
При запізнення або неявку туристів до місця збору групи в зазначений час, а також у разі пізнього приїзду та раннього від'їзду, фірма не несе відповідальність за виконання екскурсійної програми в повному обсязі і вартість даної екскурсійної денного не відшкодовується.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАПЛЬНОСТІ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ А ТАКОЖ ЗА ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ І РОБОТУ МИТНИХ СЛУЖБ. 

 

Moldova Vine Day

3-4.10.2015

Так уже, мабуть, Всевишній розпорядився, що на маленькому шматочку землі, що перепав Молдові, тон всього життя задавала виноградна лоза. Вино в Молдові - більше ніж вино. Це безумовний символ республіки, яка на карті і справді нагадує виноградне гроно. Виноробство у молдаван - у генах. У кожному дворі - винзавод, і кожен молдаванин - гурман. Як визнання значущості виноробства в 2002 році затверджений «Національний день вина», який проходить під патронатом президента Республіки Молдови. Свято відкривається парадом виноробів - видовищем яскравим і барвистим, що включає в себе музично-хореографічні композиції. На «Молдекспо» проходить безліч різноманітних розважальних заходів. Два дні мешканців та гостей столиці розважають художні колективи. Закінчується свято великою хорою - молдавським танцем, який усіх об'єднує, неодмінною умовою танцю є сплетені руки танцюючих. Центральна площа Кишинева зручна для такого колективного танцю - місця всім вистачає. Заключною багатобарвною «точкою» заходу закриття свята є феєрверк. Присвячений Національного дня вина Фестиваль Вина покликаний відродити і підвищити культуру виноградарства і виноробства, показати національні традиції пріоритетних галузей економіки, підтримати престиж виноробної продукції, а також залучити зарубіжних туристів своєю насиченою і барвистою програмою. 25 вересня 2003 Парламентом Республіки Молдова був прийнятий закон, який встановлює пільговий візовий режим для іноземних громадян, з видачею безкоштовних в'їзних (виїзних) віз на 15-денний період (7 днів до і 7 днів після святкування), з нагоди Національного дня вина

Переглядів: 714 | Додав: kaztur | Рейтинг: 0.0/0
Туристична агенція "Казкова подорож" адреса: 35705, м. Здолбунів, вул. Шкільна 44 б, тел/факс (067)5966388, інфо (093) 7561700, email:ditur@ukr.netМісто Здолбунів, Рівненської області
Туры в Египет, Турцию, ОАЭ - ТурАфиша
Активный отдых. Каталог туристических сайтов.

KazTur © 2007-2020