![]() | |||||||
|
|||||||
|
„Азимут” ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ (ХЕРСОНСЬКА обл.) (9 днів /7 ночей) База налічує 150 номерів та знаходиться в 250 метрах від моря. Велика зелена територія, на якій знаходяться: дитячий майданчик, їдальня з 3-х разовим харчуванням, бар, де можна освіжитися охолоджувальними напоями, магазин , кафе, де приготують на ваше замовлення страву, WI-FI і місця для відпочинку з альтанками і мангалом. На території також є басейн де можна освіжитися в спекотну пору. Для Вашого відпочинку пропонуються номера від економ-класу, до люксів зі всіма зручностями, холодильником, телевізором, кондиціонером. Харчування 3-х разове в столові – 200 грн. ВАРТІСТЬ на 1 людину з проїздом, грн.
ЗНИЖКИ для дітей від 6 до 10 років – 10 % До 6 років - 200 грн.( ком. послуги.)
БАЗА ВІДПОЧИНКУ „ЛЮДМИЛА” ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ (ХЕРСОНСЬКА обл.) (9 днів /7 ночей) База відпочинку знаходиться в 50 метрах від моря . ПРОПОНУЄ 2-х, 3-х-4-х місні мебльовані номера НАПІВЛЮКС(2-х поверховий корпус з окремими входами на 10 номерів) та СТАНДАРТ (в основному будинку на 10 номерів). Всі номери зі зручностями : туалет, умивальник, душ, гаряча вода, телевізор, кондиціонер(вентилятор), холодильник в номері. На території – є кухня для приготування їжі. Є мангал, альтанки для відпочинку, дитячий майданчик. СІМЕЙНІ будиночки економ-типу: окремі будинки(4-5 чол.), розміщені в 200 метрах від моря. В будиночку: ліжка, тумбочки, телевізор, холодильник, вентилятор, міні-кухня з газовою плитою, умивальником та посудом. ВАРТІСТЬ з 1 людини з проїздом, грн.
Діти до 5 років – 350 грн(комунальні послуги без місця по проживанню).
Приватна база відпочинку Міні-пансіонат “Вишня у Надії” ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ (ХЕРСОНСЬКА обл.) - (9 днів /7 ночей) База відпочинку знаходиться в 50 метрах від моря та налічує 24 номери для проживання відпочиваючих. ПРОПОНУЄ 2-х, 3-х, 4-х містні мебльовані номера “ЕКОНОМ” (В номері – нові дерев’яні ліжка, тумбочки, вішачок. вентилятор, холодильники та номера “СТАНДАРТ”( В номері Душ, туалет, умивальник, комлект сучасних меблів, телевізор, холодильник, вентилятор. На території – є кухня для приготування їжі з необхідним посудом та холодильниками. Є мангал та столики для відпочинку, WI-FI по території. Вартість з 1 людини з проїздом, грн:
Діти до 4 років без місця – 150 грн., від 4 до 7 років, без місця – 400 грн. (при 2-х дорослих – комунальні послуги за період відпочинку.)
|