Наша адреса-35700, Рівненська обл. м. Здолбунів, вул.Шкільна 44б.  інфо: (093) 7561700, (067) 5966388                               Єгипет
Меню сайту
погода


Наше опитуванняПартнери
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 06.12.2023, 19:35

Єгипет       

Одна з небагатьох ісламських країн, відкритих для туристів. Узбережжя Червоного моря простягнулося більш ніж на тисячу кілометрів з півночі на південь. У це море не впадає жодна ріка й вода в ньому кристально чиста й дуже тепла.

Надзвичайно цікавий підводний світ - біля півтори тисяч видів риб, до 150 видів коралів. Чудовий Шарм-ель-Шейх, Хургада, Эль-Гуна, Сафага, Марса Алам- ідеальні місця для дайвінга, віндсерфінга й заняття іншими водними видами спорту.

Древні єгиптяни створили високу по своєму рівню, складну по своїй структурі й багату культуру. Чимало цінностей створені ними, увійшли в скарбницю світової культури й у цей час стали надбанням усього людства. Навряд чи можна знайти людину, у якої не завмирає від захоплення серце, коли він дивитися на піраміди, древні як сама година; доторкається руками до тисячолітніх усипальниць могутніх фараонів, які правили Верхнім і Нижнім Єгиптом, прогулюватися під покривом титанічних руїн і храмових комплексів Корнака та Луксора й азартно торгувалися на східних базарах з продавцями антикваріату і витончених штучок.

Таємнича культура Великого Єгипту ("Країни Великого Хапи”) дотепер залучає до себе увага всього людства, а з роками й з розвитком технічного прогресу, що дозволяє більш глибоко проникати в таємниці минулого - усе більше й більше. Єгипетська культура викликала подив у гордого своєю цивілізацією вавилонського народу. У єгиптян училися мудрості філософи й учені Древньої Греції, а великий Рим схилявся перед країною пірамід.

Площа - 1 002 тис. км2.

Столиця - Каїр.

Державний устрій й економіка. Єгипет - президентська республіка. У Єгипті є парламент, багатопартійна система, профспілки. Єгипет робить і продає електроенергію, мінеральні добрива, будівельні матеріали, зброю, продукцію легкої промисловості, сільського господарства й знаменита єгипетська бавовна.

Населення. Населення Єгипту сьогодні перевищує 65 млн чел. і щорічно зростає на 1,3 млн. У Каїрі проживає 17 млн. чіл. Нащадки древніх єгиптян становлять 99% населення. До етнічних меншостей відносяться нубійці, а також бедуїни й інші кочові племена. 80% населення - це селяни (фелахи).

Єгипетська віза. Віза в Єгипет для громадян України відкривається по приїзду в країну в аеропорті. Для відкриття єгипетської візи необхідно:
Закордонний паспорт (термін дії паспорта не повинен бути менше 3-х місяців від дня закінчення запланованого туру)
Імміграційна картка, що заповнюється або в аеропорті, або на борті літака. Картка заповнюється англійською мовою.

По прильоту клеїться віза у вигляді двох марок, загальною вартістю 15 USD.

Діти:
Діти з 14 років повинні мати свій закордонний паспорт
Діти до 14 років можуть мати свій паспорт або повинні бути вписані в паспорт батьків. На вписані в паспорт дітей старше 5 років повинна бути вклеєна фотографія в паспортах громадян

В аеропорті працює кілька обмінних пунктів, де Ви можете поміняти гроші й відразу ж купити візу. Курси в цих обміниках різні. Вибирайте кращий курс.

У віконці з написом "VISA" Ви самостійно купуєтє в'їзні візи вартістю 15 доларів США на кожну людину незалежно від віку. Увага! В аеропорті Каїра віза по прильоту не ставиться!

Додаткова інформація Відповідно до єгипетського законодавства особи, що перебувають на території Єгипту більше 30 днів, не мають права вилітати на чартерних рейсах з аеропортів Хургади й Шарм-ель-Шейху. Туристи, що прострочили єгипетську візу, можуть вилетіти тільки з Каїра на регулярному рейсі, попередньо оплативши штраф 17 USD.

Митні правила в Єгипті. Єгипетська митниця проводить звичайно лише вибірковий огляд. Дозволений провіз спиртного - 1 літр + 2 літри пива на людину старше 20 років, 200 сигарет або 50 сигар для осіб, що досягли 15 років. Заборонено вивіз із країни коралів, антикваріату, тварин. Відеокамеру при в'їзді необхідно зареєструвати. Увага: не продати, не подарувати відеокамеру в Єгипті Ви не маєте права. При виїзді із країни митна служба може перевірити у Вас її наявність.

Мова. Державна мова - арабська. Широко поширені англійська, французька й берберська мови. Персонал готелів, магазинів і ресторанів говорить також німецькою та італійскою. Релігія За офіційним даними, 90% єгиптян, мусульмани й менш 10% копти, що сповідають християнство.

Годинний пояс. Середній час за Гринвічем плюс 1-2 годинини.

Валюта. Грошова одиниця Єгипту - єгипетський фунт (фунт = 100 піастрів), американський долар = 6,14 єгипетських Фунта. Гроші можна обміняти в будь-якому банку. Єгипетські гроші мають наступні номінали: банкноти фунтів: 100, 50, 20,10, 5,1; банкноти піастрів: 50, 25; монети: 20,10, 5.

Транспорт. По містах-курортах дешевше всього їздити на маршрутках. Коштує поїздка на старенькому мікроавтобусі 1 або 2 фунти, залежно від відстані, уночі водій може попросити 2 фунти. Якщо дати водієві на пару фунтів більше, він зробить гак і довезе вас до воріт готелю. Маршрутки ходять часто, але треба вийти на шосе й голосувати, постійних зупинок у них немає.

Такси теж доступний транспорт. Особливо дешеві старі міські машини. Нові, туристичні, таксі у два-три рази дорожче. У кожному таксі потрібно торгуватися. До Наамы можна також добратися на маршрутці (2 фунти) або на таксі (15-20 фунтів). До старого Шарму можна доїхати на маршрутці за 2,5 фунти за людину.

Обов'язково потрібно мати гроші без здачі, тому як можуть недодати. Якщо водій маршрутки відмовляється вас везти, не турбуйтесь, прощайтеся з ним і чекайте наступного. Можна також вийти на дорогу, щоб зловить маршрутку, що не заїжджає до території готелів. Це безпечно, потрібно тільки пройти метрів 200 по асфальтованій дорозі від готелю.

Санітарні норми. Водопровідна вода для питва не рекомендується, краще використати мінеральну воду й інші напої фабричного розливу. Необхідно дотримувати правила особистої гігієни (мити руки, овочі, фрукти). Намагайтеся не їсти в сумнівних місцях.

Зв'язок. Міжнародний код телефону: 20 подзвонити в Україну: 00 (вихід на міжнародну лінію) + 38 (код України) + код міста + номер телефону. Подзвонити з України в Шарм Ель Шейх: 810 20 62 + номер телефону, у Хургаду: 810 20 65 + номер телефону

Туристична агенція "Казкова подорож" адреса: 35705, м. Здолбунів, вул. Шкільна 44 б, тел/факс (067)5966388, інфо (093) 7561700, email:ditur@ukr.netМісто Здолбунів, Рівненської області
Туры в Египет, Турцию, ОАЭ - ТурАфиша
Активный отдых. Каталог туристических сайтов.

KazTur © 2007-2023