«4 дня -Закарпаття до Дня Незалежності 2017"
Верхтя Грабівниця - Тустань - Мукачево - Косино – Міжгір’я–Колочава-Пилипець
4 дні /3ночі
Дата виїзду: 24-25-26-27 серпня 2017 року
|
Виїзд з РІВНОГОта ЛЬВОВА (ОКРІМ ТОГО забезпечуємо безкоштовний трансфер на посадку в тур з міст: ДУБНО, СЛАВУТА, ОСТРОГ, НЕТІШИН).
Також можемо забезпечити безкоштовний трансфер з міста ЛУЦЬКА (ВІД 6 ОСІБ)
Програма подорожі:
ДЕНЬ І
03.30 -Виїзд з м. Здолбунів
04.00 - Виїзд з Рівного (ТЦ «Покровський» біля квіткового магазину).
07-00 - Виїзд зі Львова (біля готелю Львів).
Час та місце виїзду з інших міст уточнимо індивідуально.
09.00 – 12.00–Відвідання історико-культурного заповідника «Тустань». Музей розташований на території пам’ятки природи та археології національного значення – наскельного міста-фортеці Тустань. Це унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ ст.. Місто-фортецю творить комплекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та скелі, які прилягають до хребта Вороновий.
13.00 – 14.00 – Обід
15.00 – 16.30 –Бункер Лінії Арпада. Найбільший бункер в Україні часів Другої світової війни зберігся у Закарпатті у с. Верхня Грабівниця. Лінія Арпада – наймогутніша оборонна лінія, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах. Будівництво її датується з жовтня 1939 – 1944 роках, і простяглася майже на 600-700 кілометрів на Карпатському хребту. Лінія Арпада суцільно не будувалася, але складалася вона з окремих вузлів оборони, які перекривали через Карпати всі дороги, перевали, переходи.
18.00 – прибуття в готельний комплекс (поселення в 2-3-х місних номерах зі всіма зручностями), святкуванняДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, вільна програма.
ДЕНЬ ІІ
07.00 – просинаємось та гарненько снідаємо (сніданок у вартість не входить).
08.00 – виїдаємо на екскурсію.
09.00 – 10.30 –відвідування санаторію “Карпати”, екскурсія до палацу “Графа Фрідріха Шенборна” Елегантний мисливський палац-замок графів Шенборнів розташований в урочищі Берегвар на околиці Чинадієво, що в 10 км від Мукачева. Його сміливо можна віднести до списку видатних архітектурних споруд України. З цим романтичним палацом, як і з усяким замком, пов’язана сумна історія кохання одного з представників графської династії Шенборнів до своєї дружини. Кажуть, що досі привид ображеної ревнощами жінки ходить коридорами замку. А ще цікавим можна відзначити і те, що за основу проекту замку узятий астрономічний рік: в замку 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходів (кількість тижнів у році) і 12 входів (кількість місяців у році). Крім того, ви почуєте безліч красивих легенд, пов’язаних і з парком, оточуючим цей казковий палац. Недарма кінематографісти не проходять повз.
11.00 – 13.00 - Відвідування замку “Паланок”(пам. Архітектури XVI ст.) – унікального зразка середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів. Головну візитівку міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан. Місто десь там, внизу, а форпост відкритий всім поглядам і вітрам, і лише за спиною, на півночі, піднімаються вулканічні Карпати. Він чимало бачив на своєму віку, а нині вдивляється в Європу і власне минуле довжиною майже в тисячоліття. Паланок – непереможний і фотогенічний релікт Середньовіччя.
13.15 – 14.15–Обід у кафе за бажанням.
15.15 – 18.15 – прибуття в комплекс термальних вод «КОСИНО», що розташований на території 200 річного дубового гаю, площею 8 гектарів. Все виконано в австро-угорському стилі. Основною особливістю та гордістю комплексу є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. Аналогів в Україні не існує. Сучасні умови, прекрасні басейни (з ароматом пива, вина і т.д.), королівські сауни нікого не залишать байдужим (евкаліптова сауна, соляна лисяча нора, трав'яна сауна, римська баня, хамам, угорська сауна, крижана печера).
18.30 – 19.00 – Безкоштовна дегустація вина.
День ІІІ
08.30 - Сніданок в готелі.
09.00 – Виїзд на екскурсію. Усі сідаємо в автобус та вирушаємо у захоплюючу мандрівку до одного з семи чудес України.
09.30 – 09.40 – зупинка та дегустація мінеральної води у с. Келечин та с. Сойми. Мінеральне джерело облагороджене і досить давнє. Являє собою невелику зрубну хатку з трубою, по якій назовні виходить під середнім тиском мінеральна вода з дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком.
10.00 – 10.15 – огляд краєвидів Синевирського перевалу. Час для фото.
11.00 – 12.45 - відвідаємо одне з найбільших та найкрасивіших озер Українських Карпат – озеро Синевир. Його ще називають «Морське око», і «Перлина Карпат». Озеро Синевир справді схоже на величезне око, якщо подивитися на його фото з супутника.
Озеро знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря, його середня глибина становить 10-12 метрів, а максимальна сягає 24 метрів. З 1989 року на територіях навколо озера був створений Національний парк Синевир.
13-00 – 13-45 – частування страв у справжній закарпатській колибі. Тут для себе Ви знайдете широкий перелік місцевих колоритних смачних страв. Усім смачного!
14-00 – 14-45 – Реабілітаційний центр бурого ведмедя. Мета центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження, потерпілих від стихійного лиха, утримання конфіскованих тварин, подальша доля яких вирішується в судовому порядку у зв'язку з порушенням законів України, відтворення їх природної популяції, тимчасова перетримка тварин, яких затримано на кордоні через порушення природоохоронного законодавства тощо.
15-30 – 17-00 - Колочава – унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, мінеральна вода та гостинність місцевих мешканців зроблять Ваш відпочинок тут приємним та корисним. Колочавський музей – скансен «Старе село» щорокупотопає в фіолетовихквітах. Кожноївесни тут спостерігаєтьсяунікальнеявище – масово зацвітає рідкісна рослина – Шафран Гейфелів. На території села представлена справжня церковно-приходська школа, майстерня середини минулого століття і єдиний на Закарпатті музей історії залізниці «Колочавська вузькоколійка», яку зберегли жителі села ще з 1959 року. Сьогодні всі бажаючі туристи можуть на ній покататись.
18.00 – прибуття в готельний комплекс, вільна програма.
День ІV
09.00 – 09.30 - сніданок в готелі (не включено).
09.30 - виселення з готелю.
10.30 – 11.30 – Пішохідна прогулянка до Водоспаду «Шипіт» вважається одним із найгарніших місць Карпат та однією з візитівок Закарпаття. Невелика річка, що бере свій початок на полонині Боржава, кидає тут каскадами свої води з 14-метрової висоти.
12.00 - 14.00 - Оглядова екскурсія в с. Пилипець. Канатно-крісельна дорога на Боржавські полонини (під час катання на підйомниках милуємось найкращими краєвидами та вдихаємо чисте гірське повітря на повну).
14.30-15.00 – дегустація наливок с. Подобовець.
19-00 – повернення до Львова (орієнтовно).
21.00 – 21.30- повернення до Рівного (орієнтовно).Час та місце повернення до інших міст уточнимо індивідуально.
Туроператор має право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг, а також право заміни готелів на рівноцінні.
Назва туру |
Вартість туру |
Вартість туру (діти до 12 р.) та учасники АТО |
Закарпаття до Дня Незалежності 2017 |
1500 грн |
1450 грн |
У вартість туру ВХОДИТЬ: |
• проїзд на комфортабельному автобусі, або мікроавтобусі; |
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ: |
• Вхідні квитки, харчування, а саме: -Тустань 32 грндор, 16 грндіти -ЛініяАрпата–50 грндор, 25 грн діти - Термальні басейни Косино - 350 грн - 3 год/ дорослий, дітям до 150 см – безкоштовно. Оренда шафи для одягу та цінних речей — 40 грн (можна орендувати одну шафу для кількох осіб); - замок «Паланок» – 40 грн.дит 20 грн, - Палац Шенборна – 15грн; - вхідний квиток озеро "Синевир" - 15 грн. діти - 3 грн. - с. Колочава - 50 грн, студенти – 40 грн, діти 20; - реабілітаційний центр бурого ведмедя 15 грн - водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно; - витяг на Пилипці (канатна дорога 80 грн., діти до 12 років – 55 грн. - харчування у готелі – 50-70 грн.; • Особисті витрати (сувеніри і т.д.). |
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:
• Туроператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
• Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок на бронювання;
• Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, або ж здійснити доплату за одномісне розміщення (ціну уточнити у туроператора).
• Туристи повинні мати з собою зручне взуття спортивного типу, теплий одяг і захист від дощу (дощовик).